Naytilus

Fitko s najlepšou atmosférou v meste

Novinky a zaujímavosti

V ROKU 2020 PREŠLI NAŠE PRIESTORY PO 8 ROKOCH OD OTVORENIA ROZSIAHLOU REKONŠTRUKCIOU. NARÁSTLI SME O 700m2, PRIDALI SME ĎALŠIU PLNOHODNOTNÚ SILOVÚ ZÓNU, ROZŠÍRILI PORTFÓLIO SLUŽIEB O BEAUTY SEGMENT. TO VŠETKO U NÁS NÁJDETE V SPOJITOSTI S VYNIKAJÚCOU ATMOSFÉROU. ZRENOVOVANÝ A MODERNÝ INTERIÉR FITNESS CENTRA VÍTA VŠETKÝCH PRIAZNIVCOV ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU. PRÍĎ SI K NÁM PRECVIČIŤ CELÉ TELO A NAKOPNÚŤ SVOJU MYSEĽ. CIEĽOM CVIČENIA V POSILŇOVNI JE NIELEN FORMOVANIE TELA A ZBAVENIE SA RÔZNYCH TYPOV BOLESTÍ TELA NAPR. BOLESŤ KĹBOV ČI CHRBTA. MÔŽETE TU TAKTIEŽ ZÍSKAVAŤ SVALOVÚ HMOTU ALEBO STRÁCAŤ NADBYTOČNÉ KILOGRAMY. STROJE SÚ JEDNODUCHO OVLÁDATEĽNÉ, A SÚ VHODNÉ PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE A TYPY KLIENTOV. V NAŠOM FITNESS CENTRE MÔŽETE TIEŽ VYUŽIŤ POMOC OSOBNÝCH TRÉNEROV A DOHODNÚŤ SI INDIVIDUÁLNY PLÁN PRE TRÉNING

fit služby

Silová zóna

Silovú zónu predstavuje časť fitness centra, kde sa nachádzajú lavičky a činky rôznych veľkostí, kde si zákazníci môžu vybrať podľa svojich požiadaviek. Výhodou zariadení je minimálna hlučnosť a presné vedenie pohybov. Na výber tu máte napr. jednoručné aj obojručné činky, kladkové , kotúčové, lavičkové a vežové systémy.
Zóna je vhodná pre menej náročných klientov, rekreačných športovcov ale aj profesionálov. V oblasti silového tréningu a cvičenia s ťažkou váhou vám radi poradia naši tréneri.

Kardio zóna

V našej kardio zóne, ktorá je súčasťou fitness, nájdete všetko čo je potrebné pre dokonalý tréning podľa vašich predstáv. Kardio zóna disponuje kardio zariadeniami vybavenými tréningovými programami s monitoringom frekvencie tepu. Tieto programy pomáhajú klientom rýchlejšou cestou zredukovať nadváhu, účinnejším spôsobom spaľujú tuky, zároveň zlepšujú kondíciu a celkovo posilňujú telo.
Vybavenie kardio zóny: bežiace pásy, bicykle, eliptické trenažéry, steppery, kardio trenažéry, kardio schody, veslice.. Kardio je určené nielen pre tých, ktorí chcú zahriať svoj organizmus pred tréningom, ale aj pre tých, ktorí chcú stroje využívať na samostatný tréning. Cvičením v tejto zóne sa zrýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov, posilňuje sa kardiovaskulárny systém, vyplavujú sa toxíny z organizmu.

Multifunkčná sála

BAR

SM Systém

Čo je SM systém?  Ide o jednoduché cviky s lanami, pri ktorých je však nutné dodržiavať určité pravidlá.
Fyzioterapeut vám odporučí cviky vhodné priamo pre vás ( cviky je nutné prispôsobiť kondícií či diagnóze a preto sa je nutné niektoré cviky vynechávať).
SM systém ma priaznivý vplyv na komplexný pohybový aparát. Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. 

Hlavné zameranie:

Liečba zlých pohybových stereotypov,  problémov s chrbticou, skolióza, stuhnuté svaly krku, hernia disku a bolesť v oblasti lopatiek

OSOBNÍ TRÉNERI

PROFESIONALITA, SKÚSENOSTI, VÝSLEDKY – VYBER SI TOHO SPRÁVNEHO PARŤÁKA Z RADOV NAŠICH TRÉNEROV NA DOSIAHNUTIE SVOJICH CIEĽOV. ZARUČENE NEOĽUTUJEŠ.

INBODY

SVETOVÝ LÍDER V ANALÝZE ZLOŽENIA TELA V NAYTILUSE! STAČÍ SA U NÁS OBJEDNAŤ A POSUNIEŠ ZNALOSTI O SVOJOM TELE O LEVEL VYŠŠIE.

Multifunkčná SÁLA

ZAMAKAJ SI V SKUPINE, STOJÍ TO ZA TO!

AK VÁHAŠ NAD TÝM, KTORÚ LEKCIU ZVOLIŤ, MÁME PRE TEBA DARČEK V PODOBE PRVEJ LEKCIE ZDARMA.

STAČÍ AK VYPLNÍŠ JEDNODUCHÝ FORMULÁR A JE TO.

SPOLUPRÁCA
S FIRMAMI

ŠTATISTIKY POTVRDZUJÚ, ŽE ZAMESTNANCI, KTORÍ PRAVIDELNE CVIČIA, SÚ EFEKTÍVNEJŠÍ A ŠTASTNEJŠÍ. AK SI ZAMESTNÁVATEĽ, DOPRAJ IM TENTO BENEFIT A NAPÍŠ NÁM OHĽADOM SPOLUPRÁCE.

 

pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať

PRENÁJOM ŠPORTOVÝCH PRIESTOROV

NAŠA 110m2 MULTIFUNKČNÁ SÁLA JE K DISPOZÍCII MIMO STABILNÝCH LEKCIÍ A PRETO NÁS NEVÁHAJ KONTAKTOVAŤ V PRÍPADE ZÁUJMU O PRENÁJOM.

PRENÁJOM REKLAMNÝCH PLOCH

PONÚKNI SOFISTIKOVANE SVOJE PRODUKTY A SLUŽBY V NAŠICH PRIESTOROCH

napísali o nás

Stále som mal obavy ohľadom trénovania vo fitku. Viete, mal som ten pocit, že „čo ak sa na mňa bude každý dívať a vysmievať sa mi?“ Viem je to sprosté, ale fakt som sa necítil dostatočne odvážny na to, aby som začal s cvičením vo fitku. Po prvej konzultácií s trénerom Jaro Coma som  však prišiel nato, že moje obavy boli úplne zbytočné. Jaro bol neskutočne nápomocný a profesionálny. Mojim cieľom bolo naučiť sa správnu techniku cvičenia, aby som v tom mohol pokračovať aj sám v zahraničí. Jaro ma naučil viac ako techniku cvičenia, aby som v mohol pokračovať aj sám v zahraničí. Jaro ma naučil viac ako len techniku, vysadil mi kompletnú stravu a vypracoval mi personalizovaný tréning. Môj progres bol badateľný už po 2-3 týždňoch. Navyše to sním bola fakt sranda. Nikdy som si však nemyslel, že to práve vďaka nemu sa stane posilňovanie súčasťou môjho života 

Dominik Z.

Ďakujem najme Patrikovi, môjmu trénerovi za skvelé tréningy, top profesionál. Tiež klobúk dole Naytilus veľmi dobrá atmosféra, vybavenie čistota a stále usmievavá a ochotná recepčná Erika, Robíte to výborne.

Branislava O.

Milí personál, super majiteľ s ľudským prístupom a veľa nových strojov. Len tak ďalej.

Ján H.

Love this place! 

Tommy Č.  

Najlepšia posilka. Najlepší ľudia.

Miriam G.

kontakt

NAYTILUS FIT & BEAUTY STUDIO
Napájadlá 18
040 12 Košice

otváracie hodiny

PONDELOK - PIATOK
06:00 - 21:00
SOBOTA - NEDEĽA
08:00 - 20:00