Skip to content Skip to footer

VIAC NEŽ LEN FITNESS CENTRUM

V našej prevádzke nájdeš unikátny koncept 2 plnohodnotných silových zón, ktoré Ti počas celého dňa zaručia komfort a nebudeš musieť čakať na voľný stroj. Ponúkame Ti skupinové lekcie zamerané na rôzne pohybové disciplíny vrátane tréningu s vlastnou váhou, intenzívne cvičenia, silové cvičenia a mnoho ďalších. Naša skúsená a oddaná skupina osobných trénerov a inštruktorov Ti pomôže dosiahnuť ciele prostredníctvom individuálnych alebo skupinových tréningov. Vieš si u nás oddýchnuť v najmodernejších kolagénových soláriách alebo zregenerovať v beauty salóne prípadne využiť služby našich masérov.

0 +
Rokov na trhu
0
Rozloha

SKUPINOVÉ TRÉNINGY

Ponúkame skupinové lekcie zamerané na rôzne pohybové disciplíny vrátane tréningu s vlastnou váhou, intenzívne cvičenia, silové cvičenia a mnoho ďalších. Naša skúsená a oddaná skupina športových odborníkov Vám pomôže dosiahnuť Vaše ciele prostredníctvom skupinových tréningov.

Naytilus je pre mňa najlepšia posilňovňa, do akej som zatiaľ v Košiciach chodil. Vždy super čistá, veľká rozloha s dvoma stanovišťami pre silový tréning, množstvom strojov pre silový aj kardio tréning zaručuje, že si vždy dobre zacvičím aj keď je niekedy viacej ľudí. Navyše máte pod jednou strechou solárium, kozmetiku aj barbera. Veľké parkovisko je samozréjmosťou. Týmto pozdravujem Naytilus team, špeciálne recepčnú Jarku, ktorá mi vždy zlepši náladu 🙂 Robíte to super a už sa teším na ďalšiu návštevu 🙂

Jedno z Top fitness centier v Košiciach, dostatok miesta na parkovanie,príjemná obsluha na recepcii,ústretový personál priestranné a čisté priestory,kardio zóna a solárium k dispozícii,som presvedčený,že každý si nájde to svoje ,osobne sa tam cítim veľmi príjemne a komfortne určite doporučujem.

Veľký priestor, veľa náradia. Aj keď prídete v špičke, stále sa dá kvalitné zacvičiť. Recepčné milé usmievavé, ochotné.

Tomas KrakTomas KrakZákazníkAnton KellerAnton KellerZákazníkMiroslav MacákMiroslav MacákZákazník
Fitko s najlepšou atmosférou v meste.

Náš tím profesionálov.