Skip to content Skip to footer

HIIT

HIIT (High Intensity Interval Training) je forma tréningu, kde sa striedajú krátke intervaly intenzívneho cvičenia s krátkymi odpočinkami. Tento tréning je zameraný na dosiahnutie vysokých tepových frekvencií, čo podporuje efektívne spaľovanie tukov. Časové pomery medzi cvičením a prestávkou sa obvykle pohybujú v pomere 2:1 alebo 3:1. To znamená, že napríklad môžeš cvičiť 20 sekúnd a potom si dať 10 sekúnd prestávku, alebo cvičiť 30 sekúnd a odpočívať 10 sekúnd. Tento cyklus sa opakuje viackrát počas tréningu.

JUMPING

Jumping je zábavné skupinové cvičenie na profesionálnych trampolínkach za doprovodu skvelej hudby. Ide o vynikajúci spôsob ako spaľovať kalórie. Je vhodný pre začiatočníkov, pokročilých ale aj pre ľudí so zdravotnými obmedzeniami. Toto cvičenie je zábavné, pričom stačí počúvať inštruktora a jeho pokyny. Tento tréning ponúka základné a stredné tempo s jednoduchým vysvetlením krokov počas rozcvičky.

BOX

Tieto hodiny sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť techniku boxu. Sústredíme sa na nácvik postavenia, chôdze a samotnej techniky, pričom nezabúdame ani na posilňovacie a kondičné cvičenia. Tréning Ti pomôže nielen zvýšiť silu a zlepšiť kondíciu, ale aj zvýšiť sebavedomie. Je to skvelý spôsob, ako prekonať vlastné limity nielen fyzicky, ale aj mentálne. Tréningy pomôžu zlepšiť koordináciu, kondíciu, silu a sebadôveru. Ak chceš dosiahnuť výkonnostné zlepšenia a získať viac sebavedomia, príď a zapoj sa!